Mida me teeme?

Suures plaanis oleme abikäsi toodete ja teenuste turustamisel. Loome reklaamikampaaniaid ja disainime kõike reklaamiga seonduvat. Teeme suure osa tööst ära enda tiimiga ja vajadusel kaasame oma ala meistreid erinevatest valdkondadest. Järgnevalt väike ülevaade meie põhitegevustest.

Tele-, kino- ja veebireklaamfilmid

Oleme tootnud juba päris korraliku koguse erineva pikkuse ja formaadiga filme – nii reklaamfilme, kokasaateid, kui ka muusikavideoid… Võtteplatsil kasutame partnerite abi, kuid kogu loominguline pool, heli ja lõpptöötlus tuleb meie enda meeskonnast. Siin on mõningad näited, mis annavad meie käekirjast pisut aimu.

Vaata näiteid

2D ja 3D animatsioonid

Animatsioonipagas ja oskused on aastatega päris arvestatavaks muutunud. Teeme 2D ja 3D animatsioone alates lihtsast objektide liigutamisest kuni “frame by frame” meetodini välja. Vajadusel kasutame partnerite abi, kuid enamus asjadega saame omakeskis edukalt hakkama.

Vaata näiteid

Pakendidisain ja brändiloome

Kui sinu väga hea sisuga toote välimus kipub sisule alla jääma, siis leiame kindlasti lahenduse, kuidas neid omavahel tasakaalustada ja sobivale sihtrühmale tutvustada. Pakendidisain ja brändiloome on meie teine leivanumber.

Vaata kõiki

Näituste ja messibokside kujundus

Oleme saanud korraliku kogemuse näituste kujundamisest, alustades sisekujundusest lõpetades turundusmaterjalidega. Messiboksid ja muud kujundamist vajavad ruumid valmivad joonisest kuni teostuseni. Selle viimase jaoks kasutame muidugi heade partnerite abi.

Vaata kõiki

Raamatud ja erinevad trükised

No raamatud ja igasugu muud trükised on olnud pikka aega meie põhiline leib. Hea disain ja trükitehnilised teadmised annavad meie partnertrükikodadega koostöös supertulemusi. Panime ajaloost veebi üles vaid mõningad, ülejäänuga saab kohapeal tutvuda.

Vaata kõiki

Fotolavastused ja tootefotod

Meil on korralik tehniline pagas ja tipptasemel oskused fotolavastuste korraldamiseks, alustades castingust ja lõpetades pildi töötlusega. Loomulikult pildistame ka tooteid ja arhitektuuri või näiteks teie töötajaid veebilehe tarbeks.

Vaata näiteid

Veebikujundus ja veebi sisuloome

Veebikeskkonna sisuline pool on muutunud veebikujunduse juures vaat et kõige olulisemaks osaks. Saame oma kogemustele toetudes selles igati nõu ja jõuga abiks olla. Koos planeerida ja teostada.

Vaata näiteid

Kaardi- ja lauamängud

Ühel hetkel ajaloos hakkasime süvenenumalt kaardi- ja lauamängude tootmisega tegelema. Tänaseks on see haru jõudsalt kasvanud ja hakanud elama päris oma elu.

Dada Fun veebileht

See pole veel kõik…