Loovagentuur Dada

Suures plaanis aitame teil turundada erinevaid tooteid ja teenuseid. Loome brände ja kampaaniaid ning toodame kõike, mida nende edukaks promoks vaja läheb. Lõviosa tööst saame oma tiimiga tehtud, kuid vajadusel kaasame ka oma ala meistreid erinevatest valdkondadest. Meie olemegi Loovagentuur Dada, kunagine reklaamiagentuur, aga nüüd oleme lihtsalt loovamad. Järgnevalt väike kokkuvõte Loovagentuur Dada põhitööst.

Videoproduktsioon

Toodame erineva pikkuse ja raskusastmega filme – nii reklaamfilme, drooniklippe, telereklaame, tootevideoid… Ehk siis teeme korralikku videoproduktsiooni. Siin on mõningad näited, mis annavad Loovagentuur Dada käekirjast pisut aimu.

Vaata näiteid

2D ja 3D animatsioonid

Animeerimine on Dada üks põhiline leivanumber! Meie animaatorid tunnevad ennast koduselt nii 2D kui ka 3D maailmas. Pealegi räägitakse, et meil on päris palju vingeid töid. Viska pilk peale!

Vaata näiteid

Graafiline disain ja brändiloome

Mis oleks loovagentuur ilma graafilise disaini ja bränidloometa? Ära muretse, ka nendest valdkondades võite oodata meilt vingeid tulemusi. Brändiloome, pakendidisain, trükistedisain, illustratsioonid, logo kujundus, sotsiaalmeedia reklaamid – JAH, me teeme seda kõike!

Vaata kõiki

Raamatud ja erinevad trükised

Hea disain ja trükitehnilised teadmised annavad meie partnertrükikodadega koostöös supertulemusi. Panime ajaloost veebi üles vaid mõningad, ülejäänu saame teile meilile poetada.

Vaata kõiki

Veebikujundus ja veebi sisuloome

Veebilehed? Teeme ka neid! Loovagentuurina aitame mõelda kaasahaarava sisu ja visuaali. Saame oma kogemustele toetudes igati nõu ja jõuga abiks olla

Vaata näiteid

Näituste ja messibokside kujundus

Oleme saanud korraliku kogemuse näituste kujundamisest, alustades sisekujundusest lõpetades turundusmaterjalidega. Messiboksid ja muud kujundamist vajavad ruumid valmivad joonistest teostuseni.

Vaata kõiki

Fotolavastused ja tootefotod

Meil on korralik tehniline pagas ja tipptasemel oskused fotolavastuste korraldamiseks, alustades castingust ja lõpetades pildi töötlusega. Loomulikult pildistame ka tooteid ja arhitektuuri või näiteks teie töötajaid veebilehe tarbeks.

Vaata näiteid

Kaardi- ja lauamängud

Ühel hetkel ajaloos hakkasime süvenenumalt kaardi- ja lauamängude tootmisega tegelema. Tänaseks on see haru jõudsalt kasvanud ja hakanud elama päris oma elu.

Dada Fun veebileht