Mida me teeme?

Suures plaanis aitame turundada erinevaid tooteid ja teenuseid. Teeme täiega palju reklaame. Loome brände ja kampaaniaid ning toodame kõike, mida nende edukaks promoks vaja läheb. Teeme suure osa tööst ära oma tiimiga, kuid vajadusel kaasame ka oma ala meistreid erinevatest valdkondadest. Järgnevalt väike kokkuvõte Loovagentuur Dada põhitööst.

Videoproduktsioon

Toodame erineva pikkuse ja raskusastmega filme – nii reklaamfilme, kokasaateid, kui ka muusikavideoid… Siin on mõningad näited, mis annavad meie käekirjast pisut aimu.

Vaata näiteid

2D ja 3D animatsioonid

Animatsioonipagas ja oskused on aastatega päris arvestatavaks arenenud. Teeme 2D ja 3D animatsioone alates lihtsast objektide liigutamisest kuni “frame by frame” meetodini välja. Vajadusel kasutame partnerite abi, kuid enamuses saame oma tiimiga edukalt hakkama.

Vaata näiteid

Pakendidisain ja brändiloome

Kui sinu väga hea toote välimus kipub sisule alla jääma, siis leiame lahenduse, kuidas seda parandada. Loome uue silmapaistva pakendi või lausa uue brändi, otsime õige sihtrühma ning leiame koos viisi, kuidas vastloodud bränd kuulsaks teha.

Vaata kõiki

Näituste ja messibokside kujundus

Oleme saanud korraliku kogemuse näituste kujundamisest, alustades sisekujundusest lõpetades turundusmaterjalidega. Messiboksid ja muud kujundamist vajavad ruumid valmivad joonistest teostuseni.

Vaata kõiki

Raamatud ja erinevad trükised

Hea disain ja trükitehnilised teadmised annavad meie partnertrükikodadega koostöös supertulemusi. Panime ajaloost veebi üles vaid mõningad, ülejäänuga saab kohapeal tutvuda.

Vaata kõiki

Fotolavastused ja tootefotod

Meil on korralik tehniline pagas ja tipptasemel oskused fotolavastuste korraldamiseks, alustades castingust ja lõpetades pildi töötlusega. Loomulikult pildistame ka tooteid ja arhitektuuri või näiteks teie töötajaid veebilehe tarbeks.

Vaata näiteid

Veebikujundus ja veebi sisuloome

Veebikeskkonna sisuline pool on muutunud veebikujunduse juures vaat et kõige olulisemaks osaks. Saame oma kogemustele toetudes selles igati nõu ja jõuga abiks olla. Koos planeerida ja teostada.

Vaata näiteid

Kaardi- ja lauamängud

Ühel hetkel ajaloos hakkasime süvenenumalt kaardi- ja lauamängude tootmisega tegelema. Tänaseks on see haru jõudsalt kasvanud ja hakanud elama päris oma elu.

Dada Fun veebileht