Otsime projektijuhti!
(asenduskoht)

Üks meie tublidest projektijuhtidest peab minema mõneks ajaks oma isiklikku beebiprojekti juhtima ja hädasti oleks vaja kedagi teda asendama.

Ehk oled Sina sama tubli, või tead kedagi teist, kes suudaks hallata mitut filmi-, anima- või graafikaprojekti korraga. Hoiaks kätt püsiklientide pulsil, suhtleks kõigiga vabalt ning oleks vähemalt enamuse ajast rõõmsameelne?
Sul võiks olla väikegi eelnev kogemus turunduse, disaini või videoproduktsiooni valdkonnas. See aitab Sul projekte kergemini hinnastada ja tekkivaid probleeme sujuvalt lahendada. Samas peaksid hoidma silma peal sinu käsutuses olevate disainerite töödel ja jälgima, et kedagi liigselt üle ei koorma. Põhikeeleks on loomulikult eesti, kuid vahel harva on ka inglise keel teema.

Lisaks mitmekesistele projektidele ootab sind Dadas:

– veider, aga enamuses sõbralik kollektiiv 🙂
– parajalt paindlikud tööajad
– enamvähem keskmine Lõuna-Eesti palk
– igakuine sporditoetus
– ergonoomiline töökeskkond Tartu südalinnas
– mitte väga piinlikud ühisüritused
– ühised reisid firma kulul
+ veel mõned eripreemiad

Kui tahaksid oma elus mõneks ajaks pinge üles keerata, siis saada oma CV Francisele (francis@dada.ee) ja pärast esimese vooru edukat läbimist, lepime kokku juba päris kohtumise.

Kandideerimise periood: 14.02 – 28.02

NB! Tegemist on asenduskohaga ja teoorias vaba keskmiselt 1,5 aastat. Aga kui kõik sujub ülearu hästi, siis pole ka püsiv töösuhe välistatud.

Kohtumiseni!